top of page
Modern Commercial Building

ΑΝΩΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΗΓΕΣΙΑΣ

Carney_Linda

Linda Carney, Πρόεδρος & Διευθύνων Σύμβουλος
lcarney@njcodi.org

Ως Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος, η Linda είναι υπεύθυνη για όλες τις καθημερινές λειτουργίες της Career Opportunity Development, Inc.
 
 

Gardner_Karen

Karen Gardner, Chief Financial Officer (CFO)
kgardner@njcodi.org

Η Karen επιβλέπει τις δημοσιονομικές λειτουργίες του οργανισμού, τις καθημερινές οικονομικές λειτουργίες και το δημοσιονομικό προσωπικό. 
Η Karen είναι στην CODI από τον Ιούλιο του 1990.

Sarfert_LoriJo

Lori Jo Sarfert, Διευθύντρια Διαχείρισης Κινδύνων
lsarfert@njcodi.org

Η Lori Jo επιβλέπει τη Διαχείριση Κινδύνων και συντονίζει τις δραστηριότητες που έχουν ως αποτέλεσμα τη μείωση του κινδύνου.
Η Lori Jo διευθύνει επίσης την επιχείρηση εκτύπωσης της CODI.

Winchester_Taran

Taran Winchester, Director of Quality Improvement (DQI)
twinchester@njcodi.org

Η Taran είναι υπεύθυνη για τη Βελτίωση Ποιότητας και τη διατήρηση της συμμόρφωσης με διάφορες απαιτήσεις πηγών χρηματοδότησης, τους κανονισμούς HIPAA, την αναφορά και τη διερεύνηση θεμάτων παραπόνων συμμόρφωσης και ασυνήθιστων περιστατικών. 

Sarfert_Bruce

Bruce Sarfert, Αντιπρόεδρος Οργανωτικών Υπηρεσιών Απασχόλησης (OES)
bsarfert@njcodi.org

Ο Bruce εκτελεί προ-επαγγελματικές αξιολογήσεις και επιβλέπει το κέντρο εξωτερικής ανάθεσης του CODI,
  Πρόγραμμα Υπηρεσιών Εκπαίδευσης Ενηλίκων (ATS) καθώς και τεμαχισμός και αυτόματη λεπτομέρεια. 
 
 

Massler_Audbrey

Sarai Southrey, Αντιπρόεδρος του Residential Services
ssouthrey@njcodi.org

Το Sarai Southrey MTS, MSW, LCSW επιβλέπει το πρόγραμμα Residential της CODI και το πρόγραμμα Υπηρεσιών Community Supports της CODI για άτομα με ψυχική ασθένεια ή Οπιοειδή Διαταραχές.

 

McAnulty_Robyn

Rachel Lee, Διευθύντρια Ανθρώπινου Δυναμικού
rlee@njcodi.org

Η Rachel επιβλέπει το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της CODI. Με αυτή την ιδιότητα, η Rachel προσλαμβάνει, παίρνει συνεντεύξεις και το προσωπικό του διοικητικού συμβουλίου.


 

Jennifer Yun, Διευθύντρια Κοινοτικής Επικοινωνίας
jyun@njcodi.org

Η Jennifer είναι υπεύθυνη για την επίβλεψη των εθελοντικών και ασκούμενων δραστηριοτήτων καθώς και για την προσέγγιση της κοινότητας. Η Jennifer αναπτύσσει εκ νέου τον ιστότοπο της CODI και προσπαθεί να βελτιώσει σημαντικά τα δώρα της CODI στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.




 

Yun_Jennifer
bottom of page